Припливно-витяжна вентиляція

Що таке "припливно-витяжна вентиляція"? Який принцип її роботи? Види вентиляційного обладнання та їх ефективність.
скільки рекуператорів треба для квартири

Приточно-витяжна вентиляція – це система вентиляції приміщення, яка забезпечує надходження чистого свіжого і видалення відпрацьованого повітря. Причому, приплив і витяжка виконуються одночасно або поперемінно.

У такій системі вентиляції є два повітряні потоки: перший подає з вулиці повітря, що піддається очищенню і фільтрації, після чого доводиться до кімнатної температури, проходячи теплообмінник. Другий потік – виведення відпрацьованого повітря назовні через систему рекуперації, тобто нагрівання теплом витяжного повітря потоку припливного через пристрій теплообміну.

Рекуператори, як припливно-витяжні установки, широко застосовуються на об’єктах житлового, громадського та промислового призначення: в Україні вентиляційні прилади з рекуперацією тепла встановлені в будинках, квартирах, школах і дитячих садах, офісах і аптеках, демонструючи високу ефективність використання – потужність у 5 Вт зберігає бюджет на опалення і вентиляцію приміщень.

Рекуператори корисні в приміщеннях з підвищеною вологістю, коли часто запотівають вікна, з’являється грибок і цвіль, які можуть бути причиною виникнення захворювань дихальної системи людей, що перебувають там.

Припливно-витяжна вентиляція – ефективний метод досягнення оптимального мікроклімату в будь-якому приміщенні.
Рекуператори – це і свіже повітря цілодобово, і енергозбереження.

Є питання про вентиляцію? Телефонуйте за безкоштовним номером 0 (800) 214-056. Проконсультуємо і допоможемо купити рекуператор.

Інші статті