Рекуператор для спортзалу

У закритому приміщенні, особливо такому як спортзал, дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, що виражається в наступних показниках: вологість - 30-50%, температура - 18-26°C, в залежності від сезону, кількість повітря в годину на одного відвідувача - 80 м³. Підтримувати дані показники допомагають рекуператори для спортзалу - ціна їх зовсім невисока, а користь від установки колосальна.
Монтаж рекуператора Ventoxx 350 в школьном спортзале

Відсутність системи вентиляції в залі призводить до появи задухи, що це загрожує нестачею кисню, головними болями, непритомністю. Якщо не купити рекуператор повітря для спортзалу, повітря в ньому швидко застоюється, що призводить до:

  • появи неприємних запахів;
  • зниженої активності спортсменів;
  • появи хвороботворних бактерій і мікробів;
  • утворенню цвілі, грибка через вологість;
  • підвищених витрат на енергію, опалення.

Правильна циркуляція повітря забезпечить оптимальний мікроклімат і комфортну атмосферу для клієнтів. Компанія «Вентокс» рекомендує купити рекуператор для спортзалу в Україні від виробника для установки припливно-витяжної вентиляції.

Переваги рекуператора для спортзалу

Спортивний зал – це одне з першочергових місць, куди потрібно встановити вентиляцію з рекуперацією або по-простому – поверненням тепла. Це недорого, практично і вигідно завдяки наступним факторам:

  • Прилад використовує тепло, що виділяється людиною під час тренування. Це приблизно 2500 кДж або 2,5 кВт. Для порівняння, за годину роботи кондиціонера або масляного обігрівача витрачається така ж кількість енергії. Таким чином, рішення замовити рекуператор для залу допоможе економити на обігріві тільки за рахунок самої фізичної активності відвідувачів.
  • викачка «брудного» повітря відбувається з одночасною подачею свіжого, але вже теплого повітря. Чим більше кисню в приміщенні, тим краще відчувають себе спортсмени і тим вище їх результати, а це пряма фінансова вигода для будь-якого спортклубу. Так що купити рекуператор повітря для спортзалу недорого – прекрасна інвестиція в успіх.
  • Видалення зайвої вологи, що виникає від інтенсивного фізичного навантаження. Потіння – природний процес організму, але без відведення виходить вологи приміщення незабаром ризикує перетворитися в розсадник цвілі з відвертим прілим запахом. Робота рекуператора полягає у відведенні не тільки вуглекислого повітря, але і зайвої вологи.
  • Круглогодичная робота, яка не залежить від погоди і сезону. Купити рекуператор для спортзалу від виробника і безпечно користуватися ним можна в сніг, дощ, мороз, туман, піщані бурі. На вході повітря ретельно фільтрується.

Як замовити рекуператор для спортзалу в онлайн-магазині «Вентокс»

Компанія-виробник вентиляційних систем «Вентокс» пропонує широкий асортимент рекуператорів для найрізноманітніших потреб. Можна замовити рекуператор для спортзалу в інтернет-магазині за доступною ціною. Заявки приймаються через Корзину і по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні, тому в будь-якому населеному пункті Ви можете встановити систему.

Для великих мереж пропонуємо купити рекуператор повітря для спортзалу оптом, скориставшись спеціальною пропозицією.

КУПИТИ

Інші статті

Підписатися на розсилку

Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.