Про нас

ТОВ Вентокс – працює на українському ринку з 2010 року. Ми маємо представництва в Україні, а також у Німеччині, Росії і країнах Балтії. Мета нашої роботи: комфорт і енергозбереження в кожен дім! Цінності нашої компанії: надійність в роботі, згуртований колектив, особиста відповідальність кожного за свій внесок в майбутнє України.

Наша команда

Хочете стати частиною нашої команди?

Напишіть і розкажіть нам про свої сильні якості

Історія компанії Ventoxx

На початку 2000-х, коли енергозбереження в України ще тільки набирало оберти, а найпоширенішою інвестицією у житловий фонд була заміна дерев’яних вікон на металопластикові склопакети, два харківських компаньйони вирушили до Німеччини за новими ідеями. Ця поїздка відбулася на запрошення їхнього знайомого і також майбутнього співзасновника ТОВ «Вентокс» – німецького інженера та спеціаліста з енергозберігаючого будівництва. На найбільшій в світі будівельній виставці BAUMA майбутні директори компанії «Вентокс» здивувалися великій кількості енергозберігаючих рішень для будівель і величезного попиту на них. Невже це можливо і в Україні? І якщо так – коли ж сформується попит і відповідний йому ринок?!

Після повернення в Україну компаньйони негайно приступили до справи: один з них, інженер і технолог – розробив за давнім відомим у світі принципом рекуператор реверсного типу. Спочатку було прийнято рішення працювати з компонентами виробництва країн ЄС, адже китайська продукція не відповідала вимогам до якості продукції більшості прогресивного українського населення, а орієнтиром для нового продукту було досягнення німецької якості та показників енергоефективності силами українського стартапу.

Інший компаньйон зайнявся підготовкою і виведенням на ринок нового продукту. При цьому, основний акцент стояв на налагодженні повного циклу виробництва в Україні, створення робочих місць, впровадження європейських принципів роботи в нашій країні.

Нова розробка піддавалася постійним вимірюванням основних характеристик і тестувалася в Національному науковому центрі «Інститут метрології», а відповідно до отриманих результатів виконувалося багаторазове доопрацювання і вдосконалення рекуператора. Після того, як перший прилад – Ventoxx Comfort (тоді він ще називався Reventa RV-3) – пройшов всі внутрішні тести і показав гарні результати, він був готовий до перевірки в німецькій незалежній лабораторії. Кінцевий вердикт німецьких фахівців вразив: «Відмінні показники! Де можна купити ваш прилад в Німеччині?»

З тих пір багато чого змінилося для «Вентокс»: Компанія розробила і вивела на ринок ще 6 нових технологічних рішень енергозберігаючої вентиляції, отримала сертифікати відповідності CE, ErP, брала участь у понад 50 виставках, забезпечила вентиляцією проекти соціального житла і житла для тимчасово переміщених осіб, зареєструвала торгову марку Ventoxx і провела ребрендинг, відкрила представництва у Німеччині та Росії, побудувала дилерську мережу в Україні та країнах ЄС.

Розробки «Вентокс» – це продукти багаторічного досвіду і високої компетенції інженерів Компанії, покликані не тільки підвищити енергоефективність будівель, але і поліпшити якість життя і роботи людей. Купуючи продукцію торгової марки Ventoxx ви отримуєте зроблений в Україні продукт німецької якості. Таке можливо! Перевірте самі!