Як стати учасником програми «IQ energy» з Ventoxx?

Купуючи обладнання, представлене на сайті, використовуйте кредитну програму з енергозбереження для систем опалення та вентиляції.
Ventoxx участник IQ energy

Ми є учасниками програми «IQ energy»

Програма IQ energy призначена для підтримки проектів, метою яких є підвищення енергоефективності житлових приміщень – одноквартирних будинків (садибних і котеджних будинків) і квартир в багатоквартирних будинках.

Програмою IQ energy підтримуються тільки проекти, які відповідають усім наступним критеріям одночасно:

 • Проект реалізується з використанням виключно матеріалів і устаткування, включених до Каталогу технологій. Каталог складено і регулярно актуалізується групою підтримки програми IQ energy. Каталог доступний у режимі онлайн за посиланням www.iqenergy.org.ua/technologies. Позичальники програми IQ energy повинні вибрати матеріали і / або обладнання для своїх проектів в каталозі і оформити свій вибір шляхом створення Сертифікату відповідності. Даний Сертифікат зберігається в електронному вигляді і є обов’язковим для надання заявки на отримання гранту за програмою IQ energy. Сертифікат також при потребі може бути відтворений позичальником на більш пізній стадії по його унікальному ідентифікаційному номеру;
 • Проект є реалізованим і повністю відповідає поширюється на нього вимогам законодавства України стосуються енергоефективності, екології, соціального захисту, пожежної безпеки та охорони здоров’я. Критерії енергоефективності програми IQ energy, доступні за посиланням www.iqenergy .org.ua / minimum-energy-performance-criteria / , забезпечені. Вся відповідна дозвільна документація від всіх відповідних інстанцій була отримана або затребувана. Під терміном «реалізований» мається на увазі, що матеріали і конструкції встановлені в будівлі, обладнання – належним чином підключено.

Кредити за програмою IQ energy надаються комерційними банками – учасниками програми. Нижче представлений вичерпний перелік банків-учасників:

 • АТ «Райффайзен Банк Аваль» (ліцензія НБУ №10 від 05 октября 2011 года) – з 6 лютого 2017 року по 10 вересня 2020 року включно;
 • АТ «УкрСиббанк» (ліцензія НБУ №75 від 05 октября 2011 года) – з 7 квітня 2016 року по 10 вересня 2020 року включно;

Кредити, надані іншими банками, які не кваліфікуються як кредити програми IQ energy. Кредити за програмою IQ energy можуть бути отримані в будь-якому відділенні або філії вищезазначених банків, в тому числі через агентів в точках продажів або за допомогою кредитних карт.

Кредитна програма “Ощадний дім”

Ощадний дім – кредитна програма Ощадбанку в рамках державної програми ” підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії “спрямованої на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та / або матеріалів, до яких відносяться:

 • рекуператори тепла вентиляційного повітря і відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
 • радіатори опалення, регулятори температури повітря (в тому числі автоматичні) і відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
 • теплонасосная система опалення та / або гарячого водопостачання і відповідне додаткове обладнання та матеріали до неї;
 • система сонячного теплопостачання і / або гарячого водопостачання і відповідне додаткове обладнання та матеріали до неї.

Відшкодування позичальникові.

 1. Відшкодування позичальнику частини суми кредиту здійснюється одноразово в розмірі – 30% (максимум 14 000 гривень за однією кредитною угодою).
 2. У разі, якщо позичальником є фізична особа, якій в установленому законодавством порядку призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, відшкодування такого позичальника частини суми кредиту здійснюється одноразово в розмірі – 70% (не більш 14 000 гривень за однією кредитною угодою).

Умови отримання кредиту.

 1. Сума кредиту – до 50 000 грн.
 2. Початковий внесок – від 10% вартості товару.
 3. Термін кредитування – 3 роки.
 4. Процентна ставка – 17,99% річних.
 5. Одноразова комісія за надання кредиту – 4,3% від суми кредиту.

Необхідні документи.

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний номер.
 3. Довідка про доходи за останні шість місяців.
 4. Рахунок-фактура на товар.
 5. Довідка про призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (для осіб, яким призначено субсидію).

Кілька простих кроків для отримання кредиту, обладнання та відшкодування по кредиту.

 1. Вибирайте системи, представлені на сайті разом з нами. Ми дамо консультацію по обладнанню та за кредитом.
 2. Підготуйте документи і віддайте їх в банк. Через кілька днів отримаєте підтвердження від банку на надання кредиту.
 3. Сплатіть початковий внесок -10%. Отримайте кредит.
 4. Отримайте обладнання та надайте в банк документи, які підтверджують придбання обладнання.
 5. Отримайте відшкодування.
 6. Погасите кредит згідно діючих тарифів.

Інші статті