Відгуки клієнтів про рекуператори Ventoxx

Шановні покупці!

Тисячі людей, які ще не вирішили свою проблему недостатнього провітрювання та цвілі в оселях, прагнуть дізнатись саме про Ваш досвід використання рекуператорів.

Залиште відгук про придбані Вами рекуператори Ventoxx, про співпрацю з нами або Ваш досвід роботи з магазином енергоефективної вентиляції. Розповідайте про те, як побутова вентиляція змінила ваш житловий комфорт. Допомогайте одне одному своїм власним досвідом, і нехай спільнота обізнаних власників житла стає щодня більшою!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Едуард Пухаєв

  12.01.2022

  Під час реконструкції будинку, яка здійснювалась з акцентом на енергоефективність, з герметично закритою теплим контуром будівлі, необхідно було забезпечити приплив свіжого повітря до будинку. Оскільки я сам спеціаліст з енергозбереження – то дуже детально підійшов до вибору обладнання та серед усіх варіантів, доступних на українському ринку, мій вибір пав на рекуператори Ventoxx з наступних причин:
  – Керамічний теплообмінник має один з найвищих показників ефективності. Крім того, розмір теплообмінника дуже вражає.
  – Завдяки своєму облаштуванню не обмерзає і може працювати навіть при морозі -20°С, і це, як виявилося, можуть не всі рекуператори. Або треба платити за опалення теплообмінника, що додає додаткові витрати на експлуатацію.
  – Високоякісна збірка.
  – Тиша при роботі, незважаючи на те, що всі виробники заявляють про низькі показники шуму, цей рекуператор працює набагато спокійніше.
  – Крім того, рекуператор Ventoxx Comfort мені сподобався тим, що його контроль здійснюється через регулятор, встановлений у стіні – у новобудові або при реконструкції, це зручніше пульта.

  У будинку мешкають двоє людей, показники CO2 рідко піднімаються більше 1000 ppm, коли пристрій працює на 1-й швидкості.
  Замірювання температури припливного повітря рекуператора Ventoxx Comfort Замірювання температури припливного повітря рекуператора Ventoxx Comfort

  При температурах на вулиці -12°С температура потоку повітря від +17°С до +14°С, після чого напрямок роботи вентилятора змінюється.
  Замірювання температури припливного повітря рекуператора Ventoxx Comfort Замірювання температури припливного повітря рекуператора Ventoxx Comfort

  Я успішно використовую пристрій більше за півроку, очищення теплообмінника і фільтра від пилу дуже просте, займає 5 хвилин. Я рекомендую купити.

 • Гармонія в домі – перші відгуки покупців нових рекуператорів Ventoxx Harmony

  20.08.2021

  Пройшло більше місяця після виходу нашого нового рекуператора Ventoxx Harmony, який дуже схвально був сприйнятий нашими клієнтами і дилерами. Новинка успішно продається в усих куточках України і навіть за кордон.

  Ось що кажуть наші перші клієнти у своїх відгуках про Ventoxx Harmony…

  “Що одразу сподобалось – режими роботи і швидкість видно на дісплеї, а повітряний поток дує в різні боки, а не прямо, як у “Чемпіона”.

  “Дуже потішило, що був вибір з керуванням приладом – я замовив Ventoxx Twist з монтажем в стіну – вважаю, що так зручніше для управління декількома приладами”.

  “Кришка нового рекуператору виглядає цікавіше – схожа на картину. Наш син вчиться в творчій студії – то обов’язково її розмалює”.

  “Ми вже похвалилися придбанням своїм друзям, їм теж сподобалось, будуть замовляти такий і в свої квартири”.

  А ось так виглядає “Гармонія” у свіжому ремонті нашого харківського клієнта…

  рекуператор Ventoxx Harmony для квартири рекуператор Ventoxx Harmony для квартири рекуператор Ventoxx Harmony для квартири

  рекуператор Ventoxx Harmony для квартири рекуператор Ventoxx Harmony для квартири рекуператор Ventoxx Harmony для квартири

 • Ольга

  25.03.2021

  Купила рекуператор кілька днів тому – я просто в захваті! Вже в першу ніч відчула різницю – повітря весь час свіже. Спеціально вирішила не відкривати вікна на провітрювання, щоб перевірити ефект. Вже четвертий день використання – ні разу не провітрювала кімнату звичайним способом. У кімнаті постійно свіже повітря – не холодне, як при звичайному провітрюванні (на вулиці зараз ще холодно), а злегка прохолодне, прямо фізично відчувається свіжість і чистота повітря. Раніше вранці вікно було мокре повністю, через нього не видно було нічого. Зараз є трохи крапель знизу вікна. У мене будинок, утеплений пінопластом, металопластикові вікна – якщо говорити сучасною мовою – будинок термомодернізований. Поставила рекуператор Вентокс Комфорт, площа вентиляції 36 кв.м. Вночі працює на 1-й швидкості, зовсім не чути, спати не заважає, але повітря свіже постійно. Днем можу включити більш потужний режим. Монтаж зайняв один день, в цілому години чотири. Що дуже подобається – він не дме, як, наприклад, витяжка або кондиціонер, повітря заходить в приміщення плавно, і повітря не холодне, а злегка прохолодне.
  Ще сподобалося як він виглядає на стіні – як круглий світильник, типу нічника. Якість пластика дуже гарна, і взагалі все продумано – рекуператор встановлювали електрики, але він схожий на конструктор, їм не склало особливих труднощів розібратися і встановити все правильно і красиво. Також порадував сам перемикач Legrand, відомий своєю якістю бренд електрики. Загалом він виправдав всі мої очікування, навіть їх перевершив. Я задоволена покупкою, вважаю, що якість повітря і води – одні з головних складових для доброго здоров’я.

 • Олександр Федоренко

  14.12.2020

  Нерідко ми необдумано витрачаємо гроші на зайве, а 100 євро шкодуємо на дійсно потрібну річ – рекуператор. Це ж здоровий сон, інша якість життя в оселі. На 100% впевнений, що і ви станете фанатом рекуператорів. Поставте його собі в спальню і згадаєте мої слова.

 • Віктор

  04.12.2020

  Хочу зняти свій відгук про рекуператор, який ми віришили поставити в будинку, адже після його утеплення почала з’являтися пліснява в дитячій кімнаті і в спальні – ці кімнати в північній частині будинку, яка погано провітрюється. Замовили рекуператори фірми Ventoxx – один головний, що керується за допомогою пульта, інший до нього підключений. У рекуператорів є декілька режимів швидкості. На ніч ставимо найменшу швидкість, працює тихо, його майже не чути. Вдень вмикаємо 2-гу чи 3-тю швидкість, щоб скоріше наповнювати дім свіжим повітрям. Вентиляція постійно працює вже місяць, зі своїми функціями справляється. Плануємо поставити ще 2 рекуператори в іншу частину будинку. Консультант з вентиляції Компанії Вентокс все дуже докладно розповів, ми замовили рекуператори післяоплатою з доставкою. Встановлював рекуператори я сам.

 • Дмитро

  21.11.2020

  Я встановлював рекуператор із-за проблеми з грибком і пліснявою. Зробив монтаж системи децентралізованої вентиляції з функцією рекуперації тепла. Річ доволі цікава, адже після встановлення у будинку зник конденсат з вікон, стіни висохли, стало краще дихати в квартирі. В приладі легко перемикаються швидкості за допомогою пульта. З відгуків людей, які вже встановили рекуператор, я дізнався, що у них покращився мікроклімат в оселях, немає вологості, яка раніше була.

 • Олег

  22.10.2020

  Довго думав яку саме вентиляцію поставити в будинок. Прийняв рішення щодо рекуператорів Ventoxx і не жалію. Свіже повітря щоденно. Шум від роботи рекуператора майже не чути. Електрики споживає зовсім мало. Рекомендую.

 • Світлана

  08.09.2020

  Ми замовили на сайті ventoxx.ua рекуператор Ventoxx Champion, встановили, працює відмінно. Встановлення зайняло менше півгодини. Перевірили роботу – все відмінно, спасибі велике фірмі за рекуператори. Дешево й сердито. Радимо.

 • Вікторія

  13.07.2020

  Встановили 4 системи вентиляції з рекуперацією тепла Ventoxx Champion в різних кімнатах для повного повітрообміну. Енергозберігаюча вентиляція ідеально підходить для приватного будинку, забезпечуючи його чистим і свіжим повітрям. З того часу в будинку здоровий мікроклімат і немає цвілі.

 • Наталія Косенко

  03.06.2020

  Основні проблеми з вологістю і пліснявою з’явилися в будинку зпісля утеплення зовнішніх стін. Просте провітрювання приміщень відкриванням вікон в часи дорогого газу для опалення взимку вважаємо недопустимим. Тому обрали систему вентиляції Вентокс, яка ефективно провітрює будинок і зберігає тепло взимку, а влітку – холод. Використовуємо вентиляцію пів-року, за цей час з будинку зникла вологість і грибок на стінах. Рекуператори доступні по ціні, їх легко змонтувати. Я своїм вибором задоволена і рекомендую всім.

 • Василь Семенович

  06.05.2020

  Після утеплення приватного будинку прийнято рішення встановити 2 рекуператора Ventoxx Champion у кімнати. Утеплений будинок насамперед – герметичний, і без повітрообміну міг би отримати проблему цвілі на стінах. Але такого не станеться, якщо працює система вентиляції з рекуперацією тепла.
  Порекомендували децентралізовану вентиляційну систему Ventoxx своїм родичам і друзям.

 • Іван

  16.04.2020

  Стикнувся з проблемою затхлого повітря. Встановлення 2-х рекуператорів Ventoxx Champion усунуло проблему. Результат – здоровий сон, спати стало легше, коли квартира забезпечена чистим і свіжим повітрям. Вентиляція з рекуперацією сприяє формуванню здорового клімату і запобігає появі цвілі в приватному будинку.