Відгуки клієнтів про рекуператори Ventoxx

Шановні покупці!

Тисячі людей, які ще не вирішили свою проблему недостатнього провітрювання та цвілі в оселях, прагнуть дізнатись саме про Ваш досвід використання рекуператорів.

Залиште відгук про придбані Вами рекуператори Ventoxx, про співпрацю з нами або Ваш досвід роботи з магазином енергоефективної вентиляції. Розповідайте про те, як побутова вентиляція змінила ваш житловий комфорт. Допомогайте одне одному своїм власним досвідом, і нехай спільнота обізнаних власників житла стає щодня більшою!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Ольга

  25.03.2021

  Купила рекуператор кілька днів тому – я просто в захваті! Вже в першу ніч відчула різницю – повітря весь час свіже. Спеціально вирішила не відкривати вікна на провітрювання, щоб перевірити ефект. Вже четвертий день використання – ні разу не провітрювала кімнату звичайним способом. У кімнаті постійно свіже повітря – не холодне, як при звичайному провітрюванні (на вулиці зараз ще холодно), а злегка прохолодне, прямо фізично відчувається свіжість і чистота повітря. Раніше вранці вікно було мокре повністю, через нього не видно було нічого. Зараз є трохи крапель знизу вікна. У мене будинок, утеплений пінопластом, металопластикові вікна – якщо говорити сучасною мовою – будинок термомодернізований. Поставила рекуператор Вентокс Комфорт, площа вентиляції 36 кв.м. Вночі працює на 1-й швидкості, зовсім не чути, спати не заважає, але повітря свіже постійно. Днем можу включити більш потужний режим. Монтаж зайняв один день, в цілому години чотири. Що дуже подобається – він не дме, як, наприклад, витяжка або кондиціонер, повітря заходить в приміщення плавно, і повітря не холодне, а злегка прохолодне.
  Ще сподобалося як він виглядає на стіні – як круглий світильник, типу нічника. Якість пластика дуже гарна, і взагалі все продумано – рекуператор встановлювали електрики, але він схожий на конструктор, їм не склало особливих труднощів розібратися і встановити все правильно і красиво. Також порадував сам перемикач Legrand, відомий своєю якістю бренд електрики. Загалом він виправдав всі мої очікування, навіть їх перевершив. Я задоволена покупкою, вважаю, що якість повітря і води – одні з головних складових для доброго здоров’я.

 • Олександр Федоренко

  14.12.2020

  Нерідко ми необдумано витрачаємо гроші на зайве, а 100 євро шкодуємо на дійсно потрібну річ – рекуператор. Це ж здоровий сон, інша якість життя в оселі. На 100% впевнений, що і ви станете фанатом рекуператорів. Поставте його собі в спальню і згадаєте мої слова.

 • Віктор

  04.12.2020

  Хочу зняти свій відгук про рекуператор, який ми віришили поставити в будинку, адже після його утеплення почала з’являтися пліснява в дитячій кімнаті і в спальні – ці кімнати в північній частині будинку, яка погано провітрюється. Замовили рекуператори фірми Ventoxx – один головний, що керується за допомогою пульта, інший до нього підключений. У рекуператорів є декілька режимів швидкості. На ніч ставимо найменшу швидкість, працює тихо, його майже не чути. Вдень вмикаємо 2-гу чи 3-тю швидкість, щоб скоріше наповнювати дім свіжим повітрям. Вентиляція постійно працює вже місяць, зі своїми функціями справляється. Плануємо поставити ще 2 рекуператори в іншу частину будинку. Консультант з вентиляції Компанії Вентокс все дуже докладно розповів, ми замовили рекуператори післяоплатою з доставкою. Встановлював рекуператори я сам.

 • Дмитро

  21.11.2020

  Я встановлював рекуператор із-за проблеми з грибком і пліснявою. Зробив монтаж системи децентралізованої вентиляції з функцією рекуперації тепла. Річ доволі цікава, адже після встановлення у будинку зник конденсат з вікон, стіни висохли, стало краще дихати в квартирі. В приладі легко перемикаються швидкості за допомогою пульта. З відгуків людей, які вже встановили рекуператор, я дізнався, що у них покращився мікроклімат в оселях, немає вологості, яка раніше була.

 • Олег

  22.10.2020

  Довго думав яку саме вентиляцію поставити в будинок. Прийняв рішення щодо рекуператорів Ventoxx і не жалію. Свіже повітря щоденно. Шум від роботи рекуператора майже не чути. Електрики споживає зовсім мало. Рекомендую.

 • Світлана

  08.09.2020

  Ми замовили на сайті ventoxx.ua рекуператор Ventoxx Champion, встановили, працює відмінно. Встановлення зайняло менше півгодини. Перевірили роботу – все відмінно, спасибі велике фірмі за рекуператори. Дешево й сердито. Радимо.

 • Вікторія

  13.07.2020

  Встановили 4 системи вентиляції з рекуперацією тепла Ventoxx Champion в різних кімнатах для повного повітрообміну. Енергозберігаюча вентиляція ідеально підходить для приватного будинку, забезпечуючи його чистим і свіжим повітрям. З того часу в будинку здоровий мікроклімат і немає цвілі.

 • Наталія Косенко

  03.06.2020

  Основні проблеми з вологістю і пліснявою з’явилися в будинку зпісля утеплення зовнішніх стін. Просте провітрювання приміщень відкриванням вікон в часи дорогого газу для опалення взимку вважаємо недопустимим. Тому обрали систему вентиляції Вентокс, яка ефективно провітрює будинок і зберігає тепло взимку, а влітку – холод. Використовуємо вентиляцію пів-року, за цей час з будинку зникла вологість і грибок на стінах. Рекуператори доступні по ціні, їх легко змонтувати. Я своїм вибором задоволена і рекомендую всім.

 • Василь Семенович

  06.05.2020

  Після утеплення приватного будинку прийнято рішення встановити 2 рекуператора Ventoxx Champion у кімнати. Утеплений будинок насамперед – герметичний, і без повітрообміну міг би отримати проблему цвілі на стінах. Але такого не станеться, якщо працює система вентиляції з рекуперацією тепла.
  Порекомендували децентралізовану вентиляційну систему Ventoxx своїм родичам і друзям.

 • Іван

  16.04.2020

  Стикнувся з проблемою затхлого повітря. Встановлення 2-х рекуператорів Ventoxx Champion усунуло проблему. Результат – здоровий сон, спати стало легше, коли квартира забезпечена чистим і свіжим повітрям. Вентиляція з рекуперацією сприяє формуванню здорового клімату і запобігає появі цвілі в приватному будинку.

 • Олександр Акімов

  07.03.2020

  Хотів сказати спасибі хлопцям, які встановлювали мені рекуператор у будинку. Приїхали, хоч і не близький світ, ми в області, все зробили швидко і акуратно. Сирість зникла, протягів немає. Спати не заважає. Дуже задоволений, хлопці, спасибі!

 • "Строй Дом UA" Харків

  22.01.2020

  Недороге, продуктивне і надійне вентиляційне обладнання. Працюємо з компанією «Ventoxx» вже багато років і задоволені результатами співпраці. Перепробували рекуператори різних виробників і зупинилися на Вентокс. Відповідальна і серйозна компанія, для якої гарантійні зобов’язання – не порожнє слово. При будівництві енергоефективних будинків компанія «Строй Дом UA» однозначно рекомендує вентиляційне обладнання «Ventoxx»!

 • Валентин Сергійович

  20.10.2019

  Багато читав про необхідність рекуперації повітря в будинку. У компанії «Строй Дом UA», з якою я побудував свій енергоефективний будинок, рекомендували поставити рекуператори «Вентокс», і залишився задоволений. Рекуператори обійшлися порівняно недорого (порівнював з іншими виробниками), але при цьому функціональними. У будинку постійно свіже повітря, вологість відсутня. Електрики майже не споживають, але при цьому чудово справляються з поставленим завданням. Рекомендую.

 • Віктор Архітектор

  10.10.2019

  Вентиляція в будинку – один з основних принципів комфортного проживання в будинку. Тому при проектуванні свого будинку необхідно відразу ж правильно спроектувати і вентиляційну систему. Кілька разів співпрацював з компанією «Ventoxх» і залишився задоволений якістю і вартістю рекуператорів цього виробника. Фахівці своєї справи. Ціна і якість – оптимальне співвідношення.

 • Єгор Степанов

  01.10.2019

  Знайшов компанію Вентокс в інтернеті, замовив на свій будинок 5 рекуператорів. Прислали оперативно. Сподобалося, працюють тихо, але при цьому повністю виправдали мої надії. Гарний дизайн. Безліч функцій, у всьому ще не розібрався. Повітря свіже, пропала цвіль внизу стін. Раджу друзям.

Підписатися на розсилку