Відгуки клієнтів про рекуператори Ventoxx

Шановні покупці!

Тисячі людей, які ще не вирішили свою проблему недостатнього провітрювання та цвілі в оселях, прагнуть дізнатись саме про Ваш досвід використання рекуператорів.

Залиште відгук про придбані Вами рекуператори Ventoxx, про співпрацю з нами або Ваш досвід роботи з магазином енергоефективної вентиляції. Розповідайте про те, як побутова вентиляція змінила ваш житловий комфорт. Допомогайте одне одному своїм власним досвідом, і нехай спільнота обізнаних власників житла стає щодня більшою!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Олег

  22.10.2020

  Довго думав яку саме вентиляцію поставити в будинок. Прийняв рішення щодо рекуператорів Ventoxx і не жалію. Свіже повітря щоденно. Шум від роботи рекуператора майже не чути. Електрики споживає зовсім мало. Рекомендую.

 • Вікторія

  13.07.2020

  Встановили 4 системи вентиляції з рекуперацією тепла Ventoxx Champion в різних кімнатах для повного повітрообміну. Енергозберігаюча вентиляція ідеально підходить для приватного будинку, забезпечуючи його чистим і свіжим повітрям. З того часу в будинку здоровий мікроклімат і немає цвілі.

 • Наталія Косенко

  03.06.2020

  Внаслідок появи цвілі в будинку вирішили встановити рекуператори Ventoxx Champion. Примусова вентиляція з керамічним теплообмінником дозволяє зберігати тепло і надійно рятує від надмірної вологи і її негативних наслідків – появи грибка і цвілі на стінах. Ці проблеми часто з’являються в будинках після проведених робіт з теплоізоляції, коли будівля стає герметичною і без провітрювання. І тільки встановлена припливно-витяжна вентиляція вирішує проблему цвілевого грибка і затхлого повітря.

 • Василь Семенович

  06.05.2020

  Після утеплення приватного будинку прийнято рішення встановити 2 рекуператора Ventoxx Champion у кімнати. Утеплений будинок насамперед – герметичний, і без повітрообміну міг би отримати проблему цвілі на стінах. Але такого не станеться, якщо працює система вентиляції з рекуперацією тепла.
  Порекомендували децентралізовану вентиляційну систему Ventoxx своїм родичам і друзям.

 • Іван

  16.04.2020

  Стикнувся з проблемою затхлого повітря. Встановлення 2-х рекуператорів Ventoxx Champion усунуло проблему. Результат – здоровий сон, спати стало легше, коли квартира забезпечена чистим і свіжим повітрям. Вентиляція з рекуперацією сприяє формуванню здорового клімату і запобігає появі цвілі в приватному будинку.

 • Олександр Акімов

  07.03.2020

  Хотів сказати спасибі хлопцям, які встановлювали мені рекуператор у будинку. Приїхали, хоч і не близький світ, ми в області, все зробили швидко і акуратно. Сирість зникла, протягів немає. Спати не заважає. Дуже задоволений, хлопці, спасибі!

 • "Строй Дом UA" Харків

  22.01.2020

  Недороге, продуктивне і надійне вентиляційне обладнання. Працюємо з компанією «Ventoxx» вже багато років і задоволені результатами співпраці. Перепробували рекуператори різних виробників і зупинилися на Вентокс. Відповідальна і серйозна компанія, для якої гарантійні зобов’язання – не порожнє слово. При будівництві енергоефективних будинків компанія «Строй Дом UA» однозначно рекомендує вентиляційне обладнання «Ventoxx»!

 • Валентин Сергійович

  20.10.2019

  Багато читав про необхідність рекуперації повітря в будинку. У компанії «Строй Дом UA», з якою я побудував свій енергоефективний будинок, рекомендували поставити рекуператори «Вентокс», і залишився задоволений. Рекуператори обійшлися порівняно недорого (порівнював з іншими виробниками), але при цьому функціональними. У будинку постійно свіже повітря, вологість відсутня. Електрики майже не споживають, але при цьому чудово справляються з поставленим завданням. Рекомендую.

 • Віктор Архітектор

  10.10.2019

  Вентиляція в будинку – один з основних принципів комфортного проживання в будинку. Тому при проектуванні свого будинку необхідно відразу ж правильно спроектувати і вентиляційну систему. Кілька разів співпрацював з компанією «Ventoxх» і залишився задоволений якістю і вартістю рекуператорів цього виробника. Фахівці своєї справи. Ціна і якість – оптимальне співвідношення.

 • Єгор Степанов

  01.10.2019

  Знайшов компанію Вентокс в інтернеті, замовив на свій будинок 5 рекуператорів. Прислали оперативно. Сподобалося, працюють тихо, але при цьому повністю виправдали мої надії. Гарний дизайн. Безліч функцій, у всьому ще не розібрався. Повітря свіже, пропала цвіль внизу стін. Раджу друзям.

Підписатися на розсилку

Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.