Проект “Версаль”

Розташований в Харкові котедж класу люкс загальною площею 450м² був спроектований архітектором, як житловий будинок для кількох сімей. Спальні, кабінет і спортзал оснащені 10 рекуператорами Ventoxx Comfort.

Щоб у такій великій родині у кожного мешканця була своя особиста ніша, архітектор створив концепцію, що ділить будинок на незалежні сектори: господарі, їх діти, батьки господарів, гості, тренажерний зал. Вирішуючи це завдання, була спроектована концепція розміщення вентиляції Ventoxx шляхом поділу будинку на окремі мікрокліматичні зони, кожна з яких має свою систему управління вентиляцією. У всіх незалежних зонах будівлі вдалося створити свій власний мікроклімат. Проста концепція і можливість настройки різних рівнів повітрообміну в окремих зонах (наприклад, в спальнях відсоток повітрообміну в годину 38-80%, в тренажерному залі – 70-140%) стали найважливішими критеріями при прийнятті забудовниками та архітекторами рішення на користь вентсистем Ventoxx.

Унаслідок загальної архітектурної концепції об’єкта архітектор і проектувальник скористалися нашою пропозицією вільного вибору кольору зовнішніх кришок рекуператорів.


Проекти