Ціна рекуператора, розрахунок вартості

Вартість системи припливно-витяжної вентиляції на основі рекуператорів Ventoxx розраховується, виходячи з ціни рекуператора, вартості встановлення рекуператора і витрат на обслуговування всієї системи вентиляції.

Ціна рекуператора залежить від його технічних параметрів, основними з яких є: кількість швидкостей і режимів вентилювання, обсяг повітря, що прокачується в годину, споживана вість приладу, частота зміни фільтрів і картриджів.

Установка рекуператорів відбувається в будь-якому приміщенні – як в споруджуваному будинку, так і в уже обжитих квартирах. Спочатку спеціальною установкою з алмазним інструментом прорізається ідеально круглий отвір в стіні для монтажу рекуператора. Вся процедура займає близько двох годин, при цьому не залишається пилу і бруду.

Обслуговування вентиляційних приладів з рекуперацією тепла відрізняється своєю низькою вартістю. Постійна їх робота в кімнаті при потужності в 5W вимагає мінімальної оплати за електроенергію. Заміняти фільтри у вентиляційному каналі не треба, достатньо лише раз на 2-3 місяці їх промити водою.

Таким чином, рекуператори – це не тільки необхідна, але і енергозберігаюча вентиляція будинку.