Нагадуємо: початок опалювального сезону – час проводити обслуговування кліматичної техніки!

Власники кондиціонерів добре знають, що восени, після насиченого літнього сезону настає час виконати необхідне обслуговування приладу для його коректної роботи у наступному сезоні.
Очищення і заміна фільтрів рекуператорів

Для рекуператорів активна фаза роботи починається зараз, адже саме в холодну пору року провітрювання наскрізь відкритими вікнами не є ефективним з точки зору збереження здоров’я мешканців і неекономічним з огляду на витрати на опалення приміщення.

Чи відомо вам, що лише в рекуператорах Ventoxx фільтри не є одноразовими?

Як ви знаєте, будь-який рекуператор обладнано повітряним фільтром. За допомогою фільтру свіже повітря потрапляє в приміщення очищеним від пилу та бруду. Це є значною перевагою перед провітрюванням відкритими вікнами, які зі свіжістю запускають у кімнати комах, пил, смог та шум з вулиці. В залежності від місцевості вашого проживання, чи то біля вулиці з великим потоком автомобілів або в затишній місцевості, біля заводу або біля лісу – від цього залежить ступінь забруднення повітря, і як наслідок – фільтрів.

Очищення і заміна фільтрів рекуператорів Ventoxx Harmony

Рекомендована частота заміни фільтрів в кліматичній техніці, що встановлена в крупних містах України, таких як: Київ, Харків, Дніпро, Одеса та інших міст-мільйонників – складає один раз на 3 місяці.

Приємна деталь: лише в рекуператорах Ventoxx повітряні фільтри не потрібно повністю викидати кожні три місяці. Завдяки спеціальному матеріалу, який можна мити, фільтри достатньо промити під теплою проточною водою. Не забувайте повністю видалити вологу та дати просохнути фільтрам! Потрапляння вологи в рекуператор може шкідливо відобразитись на роботі приладу. Підчас очищення фільтрів перевіряйте також теплообмінник на предмет його забруднення. Керамічні теплообмінники також легко миються і після повного висихання встановлюються в рекуператор звичним шляхом. Перегляньте відео-інструкцію правильного проведення технічного обслуговування рекуператору Вентокс…

Чи так необхідно чистити фільтри?

Як і в будь-якій техніці: якщо тривалий час не виконувати технічний огляд приладів і очищення частин, які забруднюються, то пристрої можуть працювати з помилками, або і зовсім ламатись. Якщо не очищати і не міняти фільтри в рекуператорах будь-якого виробника, це призведе до зниження ефективності роботи приладу, порушення мікроклімату в приміщеннях, забрудненню і виведенню з ладу вентиляторів. Зауважте: при промивці фільтрів перевіряйте структуру матеріалу на пошкодження. Якщо внаслідок частого миття фільтри вже не мають вихідної форми або щільності, то їх необхідно замінити на нові.

Рекомендована частота заміни фільтрів в рекуператорах Вентокс – 1 раз в 2 роки.

Очищення і заміна фільтрів рекуператорів Ventoxx Comfort

Придбати набір із чотирьох змінних фільтрів вартістю лише 300 грн. для рекуператора Ventoxx Harmony та 500 грн. для рекуператора Ventoxx Comfort можна будь-якої пори року в онлайн-магазині вентиляції або замовити за телефоном гарячої лінії: 0800 214 056.

Інші статті