Як захистити офісних працівників від розповсюдження вірусу

Корисні поради підприємцям під час поширення вірусу COVID-19 та введення карантинних обмежень.
як захистити співробітників офісу від вірусів

Ризик поширення вірусів – це не тільки неприємна річ, але і загроза вашому бізнесу. Тому заради забезпечення нормальної роботи підприємства слід подбати про мінімально необхідні засоби попередження розповсюдження хвороб.

Нижче наводимо перелік найбюджетніших заходів, які допоможуть вам захистити працівників та подбати про нормальний режим роботи офісу:

  • Поставте перед входом в офіси диспенсери із дезинфікуючими засобами.
  • Якщо деякі працівники можуть виконувати свою роботу без постійної присутності в офісі – надайте їм можливість працювати з дому, подбавши про регулярне включення таких працівників в робочий процес за допомогою відео-конференцій.
  • Подбайте про обладнання робочих місць необхідною для проведення онлайн-зустрічей технікою та програмами. Це полегшить працівникам швидкий перехід до віртуальних зустрічей та нарад.
  • Введіть за правило проводити не тільки виїздні зустрічі та переговори з контрагентами, але і внутрішні наради за допомогою віртуальних переговорних кімнат.
  • Якщо дозволяє ваше офісне приміщення – розсуньте столи і надайте можливість працівникам мати мінімальну дистанцію у 1,5 м до інших працівників.
  • Якщо пересування меблів неможливе – обладнайте робочі місця перегородками для захисту від бактерій, що розповсюджуються повітряно-крапельним шляхом.
  • Введіть за правило щоденну обробку працівниками власних робочих столів та інших предметів на робочому місці дезинфікуючими засобами.
  • В разі виникнення у працівника симптомів респіраторних захворювань – зобов’яжіть його/її залишитись вдома до моменту зникнення симптомів або отримання негативного результату тесту на covid-19.
  • Подбайте про щогодинне провітрювання офісного приміщення повністю відкритими вікнами – це дозволить підвищити частоту заміни брудного повітря на свіже і виведення вже накопичених бактерій та вірусів з кабінетів.

Контрольований повітрообмін без витрат тепла в холодну пору року забезбечує вентиляція із рекуперацією тепла. Компактні вентиляційні прилади встановлюються безпосередньо в стіну офісного приміщення, дозволяючи обладнати окремі кімнати та кабінети без проведення повітряних каналів. Споживання енергії на рівні лише 2,5 Вт/год, а також збереження до 95% тепла приміщення під час вентиляції робить рекуператори Вентокс ідеальним рішенням для ощадного провітрювання і профілактики захворювань повітряних шляхів.

УВАГА! Усім власникам бізнесу, що встановлюють енергозберігаючу вентиляцію в офісних приміщеннях, переговорних, магазинах та аптеках – ТОВ Вентокс надає моментальну знижку 10% на будь-які рекуператори Ventoxx.

Для тих, хто потребує встановлення контрольованої вентиляції в офісах, але не має вільних коштів – пропонуємо придбання вентиляції за програмою “Оплата частинами”.
Також покупці Вентокс можуть скористатися програмою “Теплі кредити” Ощадбанку та отримати до 35% відшкодування вартості рекуператорів.

Детальніше про рекуператори та принцип їхньої дії: ventoxx.com.

Довідатись про вартість обладнання офісу рекуператорами Вентокс можна за тел.: 0800 214 056

Інші статті