Поради батькам школярів: як організувати дітям комфортне навчання та захистити їх від частих захворювань

Вже місяць, як наші школярі навчаються у новому навчальному році. Які підсумки можемо зробити за цей період?
рекуператор Ventoxx у класі школи

– Усі діти раді живому спілкуванню із друзями та викладачами, особливо після довгих канікул. Тому жодне онлайн-навчання не замінить соціальної компоненти в житті дітей.
– Навантаження на дітей росте. Кожен новий рік – це додаткові предмети в школі, не кажучи вже про програму навчання та вимоги до дітей.
– Після насичених літніх канікул учням знову доводиться багато часу проводити над уроками в приміщенні. Для багатьох дітей це також означає обмаль часу для спорту та рухливих ігор на свіжому повітрі.
– З поверненням до школи повертаються і щорічні ГРЗ з нежиттю та чханням.

Тішить, що все більше шкіл і дошкільних установ дбають про здоров’я своїх підопічних і встановлюють сучасні системи енергозберігаючої вентиляції, як це зробило керівництво школи у Дніпрі.

Применение рекуператоров Ventoxx Slim Line в школе

Применение рекуператоров Ventoxx Slim Line в школе

Применение рекуператоров Ventoxx Slim Line в школе Применение рекуператоров Ventoxx Slim Line в школе

Основна перевага автоматичної вентиляції в школах – це подача свіжого повітря в клас вже підігрітим. Таким чином, дітям не загрожують протяги та застуда. А провітрювати можна не тільки на перервах, але й постійно, що значно покращує якість повітря в школі.

Після встановлення вентиляції захворюваність і загострені хронічні та алергічні прояви у дітей зменшуються, а завдяки дуже малому споживанню енергії робота рекуператорів майже не потребує додаткових витрат енергії і бюджету школи.

Дізнайтесь вартість енергозберігаючої вентиляції для шкільного класу за тел.: 0800 214 057.

Інші статті