5 порад щодо правильного вибору матеріалів і комплектуючих

Прийшла гаряча пора на будівництві. "Щоб отримати задовільний результат у запланований строк, головне - старанно підійти до питання вибору матеріалів та комплектуючих!" - так кажуть багато наших змовників.
ветиляція у будинку

Власники нещодавно побудованих будинків діляться 5 головними порадами щодо правильного вибору матеріалів та комплектуючих:

  1. 1. Під час вибору будівельних матеріалів необхідно виходити із проєкта (якщо такий є), або з бюджету. При цьому обирати необхідно максимально енергоощадний варіант у вашому ціновому сегменті. Відходити від затвердженого проєкт не рекомендується, адже в ньому усе взаємопов´язано (зауважте: якщо будувати надумали силікатною цеглою, то за роботу заплатите майже завжди більше, аніж за кладку, наприклад, газоблоків).
  2. Якісні вікна ще не гарантують тепло в домі! Тому окрім надійних постачальників шукайте фахівців із правильного монтажу.
  3. Для якісного підбору інженерної техніки, в будь-якому разі краще звернутися до фахівців, які зроблять проєкт під ваш будинок. Це має такі переваги, як узгодження усіх систем між собою. Краще обирати компанію, що є незалежною від окремих постачальників і може запропонувати альтернативи від різних виробників.
  4. Завжди отримуйте альтернативну ціну в декількох постачальників, так у вас буде розуміння того, яку якість за які гроші ви отримуєте.
  5. Розміщуйте замовлення заздалегідь та вказуйте необхідний вам термін доставлення. Це дасть вам змогу уникнути черги в сезон і отримати замовлене вчасно.

фасад з невидимим монтажем рекуператора Ventoxx Invisible

Відгук клієнта

Слава П., Васильків:
“Моя головна порада чоловікам: усе, що стосується зовнішнього дизайну та речей, видимих оку майбутньої господині, узгоджуйте з дружиною! Адже саме жінки будуть оцінювати готовий будинок за категоріями: красиво, затишно, стильно. Ми з дружиною довго не могли зійтись на питанні вентиляції. Я знав, що в утепленому будинку ставити вентиляцію необхідно. Але дружина не хотіла псувати фасад! Наш шлюб врятувала компанія Вентокс, яка має рекуператори з невидимим на фасаді монтажем!”

Система вентиляції зі збереженням тепла Ventoxx Invisble встановлюється у стіну будинку. При цьому повітропровід виводиться у віконний відкос, в товщу утеплювача (мінімум 100 мм товщиною). Це допомагає відмовитись від набридливих металевих кришок на фасаді будинку, не відмовляючись від переваг енергоощадної вентиляції.

А для тих вимогливих замовників, чий будинок вже побудовано, або де не передбачена зовнішня теплоізоляція, але душа вимагає більш вишуканих фасадних рішень — пропонуємо фарбування металевих кришок тон в тон із кольором фасадної відділки. Дізнатись про палітру можливих кольорів та проконсультуватись щодо моделі рекуператора можна, зателефонувавши на: 0-800-214-057.

А хто у вас приймає рішення про вибір систем опалення та вентиляції?

Інші статті