Бережіть тепло та гроші

У клієнтів, які вирішили купити рекуператор Ventoxx, є можливість придбати товар в кредит за програмою Ощадбанку "Теплі кредити".
теплі кредити від Ощадбанку

Тепер покупці будь-якого рекуператору “Вентокс” мають нагоду скористатись цією програмою. Теплова модернізація житла знижує витрати газу, води і електроенергії, підтримуючи комфорт приміщень і зменшуючи суми щомісячних комунальних платежів.

“Бережіть тепло та гроші” – переконує Ощадбанк та пропонує заощадити на придбанні енергоефективного обладнання та матеріалів з відшкодуванням 35% суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Так, при купівлі акційного набору “Улюблена дача” вартістю 22040 грн, ви не тільки отримуєте акційну знижку від “Вентокс” у суммі 3560 грн, але й повертаєте за допомогою “Теплих кредитів” 22040 * 35% = 7714 грн.

Перевагою кредиту можна вважати і строк кредитування – до 3-х років. Умови, документи і зручний кредитний калькулятор дивіться на сайті банку.

Скрористайтеся цією програмою, адже піклуватися про здоров’я своїх ближніх треба вже ЗАРАЗ, а оплатити енергозберігаючу вентиляцію можна потім. Не економте на здоров’ї рідних!

Як отримати “Теплий кредит”?
Під час оформлення купівлі рекуператора, сповістіть менеджера про Ваш намір прийняти участь в програмі “Теплі кредити”. Після отримання рахунку зверніться до Ощадбанку з виставленим рахунком, де вам допоможуть оформити кредит.

За консультацією звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 0-800-214-056.

Інші статті