Карантинні обмеження – не причина відмовлятися від спорту!

Так кажуть наші німецькі клієнти, які гнучко реагують на вимоги контролюючих організацій у період поширення вірусних інфекцій.
рекуператор Ventoxx Comfort в школі йоги

Саме тому останнім часом ми все частіше допомагаємо спортивним школам, йога-студіям і фітнес-центрам обладнати їх зали вентиляційними системами з рекуперацією тепла.

Сьогодні розповімо про школу йоги Кармен Хердл в м.Крайхталь. Щоб мати можливість продовжувати заняття йогою, власники школи йоги Кармен і Андреас Хердл приймають рішення обладнати зали для занять енергоефективною вентиляцією з рекуперацією тепла. Перед тим, як прийняти рішення, були сформульовані наступні конкретні запити:

  • забезпечення необхідного повітрообміну для комфортних занять протягом всього дня;
  • швидке провітрювання в перервах між класами з мінімальними втратами тепла в холодну пору року;
  • комфортний мікроклімат, як основа для затишної атмосфери, необхідної під час занять йогою і медитацією;
  • захист учнів школи від поширення вірусів і респіраторних захворювань;
  • непомітний дизайн для збереження цілісності інтер’єру;
  • швидке і економне рішення без необхідності проведення комплексного ремонту.

рекуператор Ventoxx Comfort в школі йоги

Всім цим вимогам відповідають рекуператори Ventoxx Comfort, як один з приладів серії Ventoxx з максимальними можливостями.

рекуператор Ventoxx Comfort в школі йоги

Окремо замовники відзначили легке і нескладне встановлення і підключення рекуператорів, інтуїтивно зрозуміле управління Ventoxx Twist, яке органічно вписалося у стіни поруч з вимикачами, а також зрозумілу інструкцію користувача.

рекуператор Ventoxx Comfort в школі йоги

Тепер пранаяма – дихальні вправи хатха-йоги – робитимуться учнями школи з легкістю. Бажаємо школі йоги Carmen Herdle подальших успіхів і здорових учнів!

Отримати консультацію з питань вентиляції в спортивних установах, а також в масажних салонах і перукарнях можна за телефоном гарячої лінії виробника 0800 214-057.

Інші статті