Лінійка рекуператорів «Вентокс»

Сьогодні про існування та переваги рекуператорів відомо багатьом. Компанія «Вентокс» вже більше дев'яти років займається проектуванням та виробництвом рекуператорів, невпинно оптимізує моделі минулих поколінь та постійно пропонує покупцям дедалі більш ефективні та технічно досконалі вентиляційні рішення.
Линейка рекуператоров Ventoxx

У асортименті є п’ять базових моделей, кожна з яких створена для задоволення певних потреб та має найкращі характеристики для монтажу у конкретній ситуації.

рекуператор Вентокс комфортVentoxx Comfort – найбільш універсальна модель нашого асортименту, оскільки саме тут втілені Усі найкращі рішення інженерів компанії Вентокс. Вона відмінно підходить для різних типів стін та легко може змінювати довжину провітропроводу, оскільки складається з набірних кілець. Дане конструктивне рішення отримало особливу популярність у країнах Європи, а також серед професійних будівельників та монтажників за рахунок поєднання простоти та адаптивності. Керамічний теплообмінник німецького виробництва забезпечує високий коефіцієнт повернення тепла. Багаторазовий фільтр очистки та зовнішня металева кришка надійно захищають від пилу та впливу погодних умов. Продуктивність Ventoxx Comfort становить 68 куб. м. на годину, але це жодним чином не позначилося на рівні шуму. Пристрій відмінно збалансований за технічними характеристиками, зовнішнім виглядом та універсальності застосування. Управління здійснюється за допомогою блоку Ventoxx Twist, оснащеного п’ятьма режимами роботи та 17 швидкостями. Один такий блок управління дозволяє підключити чотири прилади одночасно. Для зручності, Ventoxx Twist встановлюють у стіні поряд з розетками або вимикачем.

рекуператор ventoxx slim lineVentoxx Slim Line – найбільш спеціалізована модель вентиляції. Рекуператор спроектований таким чином, щоб його можна було встановити навіть у будівлях з найтоншими стінами від 15 см. Це дозволяє використовувати пристрій в будинках з СІП-панелей, на дачах або у інших сучасних еко-будівлях з тонкими стінами. За технічними характеристиками та принципом управління даний рекуператор не поступається моделі Ventoxx Comfort.

рекуператор Ventoxx InvisibleVentoxx Invisible адаптований під особливі умови монтажу та експлуатації. Від усіх попередніх він відрізняється тим, що зовнішній кінець повітропроводу розташований не у стіні, а виведений у віконний укіс. Встановлювати даний рекуператор краще на етапі будівництва, подбавши про додаткове утеплення будинку після монтажу пристрою. Модель відмінно підійде для власників приватних будинків та котеджів, які прагнуть зберігати естетику не тільки всередині житла, але й зовні. Управління та показники роботи пристрою повністю аналогічні моделі Ventoxx Comfort. Управління також здійснюється за допомогою блоку Ventoxx Twist.

рекуператор Ventoxx Energy350Ventoxx Energy 350 – вентиляційна установка з найбільш високими параметрами продуктивності. Це технічне рішення оптимізовано для великих приміщень, цехів, закладів громадського харчування, навчальних закладів, лікарень, спортзалів, переговорних і т.д. Особливість рекуператора полягає у тому, що він може використовуватися і як централізований, і як  децентралізований пристрій вентиляції. Завдяки високій продуктивності один апарат здатен обслуговувати одразу декілька приміщень за наявності організованої мережі повітропроводів. На відміну від усіх попередніх моделей, тут використовується не керамічний, а протитічний пластинчастий теплообмінник, який забезпечує найкращі виробничі показники. Крім того, рекуператор оснащений фільтром ще більш тонкого очищення, ніж розглянуті раніше моделі. Габарити пристрою обумовлюють не горизонтальне, а вертикальне його розміщення у зовнішній стіні. Управління роботою рекуператора проводиться за допомогою програмованого сенсорного блоку.

рекуператор Ventoxx ChampionVentoxx Champion – бюджетна модель наших фірмових рекуператорів. Конструкція пристрою досить проста, що доводиться його невисокою ціною. Модель Ventoxx Champion оснащена простим циліндричним повітропроводом, довжина якого може бути скоригована з урахуванням товщини стіни, у яку монтується рекуператор. Сам рекуператор дійсно є простим та зручним в управлінні: користувачеві доступний як спеціальний фірмовий блок Ventoxx Twist, так і дистанційний пульт. Зовнішнє виконання пристрою досить мінімалістичне, що дозволяє йому добре вписуватися не тільки до житлових приміщень, але і до офісів, магазинів та громадських закладів (прилади ефективні за наявності необхідної кількості одиниць).

Інші статті