Навіщо вентиляція в квартирі, якщо немає ніяких ознак плісняви?

Все частіше нам задають питання: наскільки актуальна установка вентиляції, якщо в квартирі немає ніяких ознак плісняви? Чи варто вкладати кошти, якщо нікого не бентежить періодична поява конденсату на вікнах?

Давайте порівняємо такі судження з питанням заміни старих вікон на нові склопакети в квартирі. Чим керується власник квартири при прийнятті рішення?! Серед переваг:

  • комфорт – взимку не буде задувати в квартиру;
  • економія витрат на опалення – не доведеться в холодну пору року постійно включати калорифер;
  • підвищення ринкової вартості нерухомості.

З мінусів можна назвати такі:

  • розмір інвестиції в купівлю вікон;
  • пошук монтажної команди, яка забезпечить якісний монтаж вікон;
  • часта поява відчуття затхлого повітря в квартирі та цвілі після встановлення вікон;
  • необхідність значно частішого провітрювання квартири.

До речі, багато споживачів не знають, що проблема неприємного повітря та появи грибка на стінах не є прямим наслідком установки нібито “поганих” вікон! Вікна роблять наші квартири і будинки більш герметичними, тобто більш захищеними від протягів і неконтрольованного задування повітря у щілини. І це добре! Встановлення нових вікон дозволяє значно скоротити витрати на опалення та підвищити комфорт проживання людей.

А щоб по п’ять разів на день не відкривати вікна для запуску свіжого повітря – завбачливі господарі встановлюють у своїх квартирах примусову вентиляцію, наприклад Вентокс Комфорт.

Ці автоматичні та майже безшумні компактні прилади встановлюються без пилу та бруду всього за 2 години та забезпечують усі приміщення постійно чистим і свіжим повітрям, а також економлять Ваші витрати на опалення, зберігаючи тепло в будинку.

Тому максимальний КОМФОРТ + ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ досягається при встановленні герметичних ВІКОН + РЕКУПЕРАТОРА.

Дізнайтеся, які програми фінансування пропонуються банками на покупку рекуператорів, зателефонувавши за тел: 0 800 214 057.

Інші статті