Рекуператор для квартири

Причин купити рекуператор дві: економія і комфортний мікроклімат. Обидві - однаково важливі для здорового існування в межах власного будинку. В онлайн-магазині «Вентокс» Ви знайдете найрізноманітніші моделі пристроїв, але спершу давайте розберемося, для чого потрібен і як саме працює цей вентиляційний пристрій в межах житлового багатоквартирного будинку.
рекуператоры для квартир

Чи потрібен рекуператор для квартири?

На рекуператор для квартири ціна досить висока, щоб викидати гроші на вітер. Тому важливо розібратися, чи так потрібно встановлювати додаткове обладнання.

Пластикові склопакети, встановлені сьогодні в більшості квартир, роблять приміщення герметичними. Повітря застоюється, що призводить до появи пилу, мікробів, бактерій. Для здоров’я квартиру треба періодично провітрювати, забезпечуючи циркуляцію повітря в кімнатах. Але при чому ж тут система рекуперації повітря в квартирі, якщо достатньо лише відкрити вікно, щоб запустити свіже повітря ззовні?

Не все так просто. Взимку з вулиці приходить холодне повітря, а натомість, разом з «брудним» квартирним, йде на вулицю тепло. Тепловтрати досить високі і невиправдані. Щоб їх уникнути і встановлюють рекуператори – прилади системи вентиляції, які дозволяють повторно використовувати тепло вихідного потоку для потоку припливного повітря. Аналогічно, але в зворотному напрямку, рекуператор працює влітку.

Таким чином, можна сміливо сказати, що рішення замовити рекуператор для квартири виправдано фінансово і для здоров’я.

Різновиди рекуператорів для квартири: як вибрати

Існує кілька різновидів приладів, придатних для квартир. це:

  • Пластинчасті – з теплообмінником у формі шестикутника, які ефективні завдяки площі. Даний вид ділиться на два підвиди – металеві і ентальпійні. Бажано для квартир купити рекуператор повітря другого підвиду, адже крім збереження тепла вони забезпечують ще й оптимальну вологість.
  • Роторні – для роботи з великими обсягами повітря. В основі – обертовий барабан із сталевими пластинами. Його постійна робота перешкоджає обмерзання і утворення конденсату.
  • Керамічні – використовуються тільки в окремих випадках. Купити рекуператор для квартири недорого такого типу варто, якщо в квартирі децентралізована система вентиляції.

Де замовити рекуператор для квартири

Рекуперація повітря в квартирі необхідна, якщо Вас турбує якість повітря в приміщенні і витрати на опалення. Вибрати конкретну модель можна, виходячи з власних вимог і умов приміщення.

Компанія «Вентокс» займається виробництвом вентиляційних систем вже більше 10 років. Ми постійно вдосконалюємось, вивчаємо сучасний ринок і пропонуємо споживачам найкращі рішення. Сьогодні купити рекуператор для квартири в інтернет-магазині дуже просто.

Широкий асортимент, грамотний опис, наявність системи фільтрації на сайті, компетентні консультанти – все це допоможе підібрати варіант, який довгі роки буде радувати Вас своєю практичністю і зручністю використання.

Замовте рекуператори повітря для квартири від українського виробника за кращою ціною.
КУПИТИ РЕКУПЕРАТОР

Інші статті