Рекуператор для офісу

Робота - місце, де ми проводимо більшу частину свого життя, тому дуже важливо постійно зберігати в приміщенні оптимальний мікроклімат, при цьому НЕ переплачуючи за електроенергію та опалення. Для цього знадобиться купити рекуператор для офісу - це особлива вентиляційна система, призначена для вільної циркуляції повітря в закритому приміщенні.
Рекуператоры в офис

Відтепер «офісні війни» тих, кому жарко і тих, кому дує, більше НЕ стануть передумовою чвар і невдоволення. Якщо вирішите замовити рекуператор для офісу, Вас завжди чекатиме комфортна температура, свіжість і чистота повітря, оптимальний рівень вологості. І все це забезпечується в автоматичному режими, без смикання вікон і відволікання від роботи кожні півгодини. Установка устаткування поліпшить не тільки клімат у приміщенні, але і в колективі. Більше енергії, підвищена працездатність, бадьорість і гарне самопочуття протягом всього робочого дня – чи не про це мріє відповідальний хороший керівник?

Чому необхідний рекуператор для офісу

Якісний рекуператор для офісу – ціна продуктивності та здоров’я кожного співробітника. Компанія «Вентокс» піклується про українця, пропонуючи широкий асортимент продукції власного виробництва. Уже понад 20 років ми працюємо з вентиляційними системами і за цей час встигли зрозуміти що цікавить сучасного споживача. Перш, ніж Ви оберете одну з представлених моделей, ми розповімо, чому купити рекуператор повітря для офісу так необхідно в сучасних умовах.

Всі знають, як працює вентиляційна система: «брудне» повітря йде по трубопроводах назовні, а чисте надходить у приміщення. Така ж «система» відкритого вікна. Здавалося б, навіщо все ускладнювати встановленням додаткового оснащення? Справа в тому, що існуюча традиційна система має один великий недолік. Взимку вона випускає з приміщення відпрацьоване, але тепле повітря, а запускає – холодне. По-перше, це величезні тепловтрати, а по-друге – високий шанс застудитися.

Саме тому потрібно придбати рекуператор для офісу в Україні – завдяки його роботі тепловтрати істотно знижуються, а здоров’я людей у приміщенні покращується. Прилад функціонує за припливно-витяжного принципу, забирає відпрацьоване повітря з приміщення і заповнюємо його свіжим вуличним. Вбудований теплоносій нагріває зовнішнє повітря, тому температура в приміщенні залишається комфортною.

Таким чином, купити рекуператор повітря для офісу недорого вигідно з наступних причин:

  • регулярне автоматизоване провітрювання приміщення без протягів;
  • рідше потрібно прибирання через відсутність в повітрі частинок пилу;
  • повітря, яке надходить, очищається від шкідливих домішок.

Всередині конструкції знаходиться спеціальний вентилятор, що очищає потік від:

  • вуличного пилу;
  • вихлопів;
  • дрібнодисперсних частинок;
  • алергенів;
  • викидів мегаполісів.

Замовити офісний рекуператор в Україні

Компанія «Вентокс» пропонує замовити рекуператор для офісу в інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Ми виробляємо якісну продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. Вартість продукції цілком доступна і окупиться у самий найближчий час.

Поспішайте придбати рекуператор для офісу від виробника прямо зараз!

КУПИТИ

Інші статті