Рекуператор для приватного будинку

В Україні перші рекуператори з'явилися менш 20 років тому, проте в масове використання надійшли зовсім недавно. Рішення замовити рекуператор для будинку - це суттєва економія теплоенергії та витрат на неї. Це саме те, чого потребують власники приватних будинків.
рекуператоры в частном доме

Конструкція рекуператора схожа зі звичайною домовою вентиляцією. Але якщо вентиляція виводить з дому сперте повітря і наповнює його свіжим з вулиці – холодним зимою і жарким в літню пору, то купити рекуператор для приватного будинку Ви можете для збереження тепла взимку і прохолоди влітку. Принцип роботи пристрою подібний кондиціонеру, але на відміну від кондиціонера, він не витрачає енергію і не вимагає наявності фреону в якості холодоагенту. Основний елемент пристрою – теплообмінник, завдяки якому свіже повітря залишається таким же теплим, як і повітря, яке виходить.

Переваги установки рекуператора для будинку

Використання пристрою на постійній основі – це насичення приміщення свіжим повітрям без зайвих тепловтрат. Тому рекуператори повітря для будинку користуються таким попитом. Також можна виділити наступні плюси установки системи рекуперації:

 • економія на опаленні, незалежно від того, яким способом воно здійснюється;
 • відсутність необхідності купувати витяжні вентилятори;
 • очищення повітря від пилових частинок;
 • усунення важких неприємних запахів;
 • простота установки;
 • автоматизація – немає необхідності постійно контролювати прилад, він працює сам по собі в моменти, коли Ви відсутні, відпочиваєте, спите;
 • низькі витрати в процесі використання;
 • тривалий термін експлуатації.

На рекуператор для будинку ціна може здатися завищеною, але вже через один сезон експлуатації Ви зможете з лишком компенсувати витрати.

Які види рекуператорів підходять для будинку

Компанія «Вентокс» займається виробництвом рекуператорів вже багато років і може впевнено сказати, що саме підійде в кожному конкретному випадку. Представлені на нашому сайті моделі пристроїв мають деякі конструктивні особливості, що дозволяють застосовувати їх безпосередньо в приватних будинках, котеджах.

Можна купити рекуператор для будинку від виробника таких типів:

 • Пластинчастий – найбільш поширений і доступний варіант, однак має один істотний недолік при монтажі в будинок – в осінньо-зимовий період на коробі утворюється полій.
 • Роторний – відрізняється високим ККД і не схильний до утворення криги і конденсату, але зношується швидше, а також споживає більше енергії.
 • Даховий – такий рекуператор повітря для будинку Ventox купити найбільш доцільно, тому що він призначений для вентиляції великих площ. Апарат швидко монтується, працює безшумно, надійно і довго.
 • Рециркуляційний – використовує в якості теплоносія гліколеві-водний розчин, а в особливо суворих кліматичних умовах – антифриз. Устаткування призначене для роботи відразу з декількома вентиляційними каналами.

Читайте також: рекуператор для частного дома.

Онлайн-магазин «Вентокс» пропонує купити рекуператор повітря для приватного будинку недорого з представленого асортименту моделей. Ціна залишається доступною за рахунок відсутності посередницьких послуг. Доставка працює по всій Україні, тому купити рекуператори повітря для будинку може швидко і вигідно.
КУПИТИ

Інші статті