Рекуператор для ресторану, кафе, бару

Правильно організована вентиляція дозволяє створити комфортний мікроклімат і приємну атмосферу в ресторані. Саме вона відповідає за відсутність задухи, сторонніх запахів з кухні, усуває відпрацьоване повітря, заміщаючи його свіжим і чистим.
рекуператоры в аптеке

Купити рекуператор для ресторану потрібно для забезпечення:

  • комфортного перебування в приміщенні людей;
  • дотримання норм охорони праці;
  • відсутність диму з гарячого цеху;
  • відсутність запахів із санвузла, приміщення для курців, підсобних приміщень.

Щоб постійно підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат, потрібно купити рекуператор для кафе та встановити його відповідно до вимог відповідних служб. Кожна кімната ресторану має свої специфічні особливості, які також слід враховувати при монтажі системи вентилювання. Саме рекуператор є одним з найбільш недорогих і ефективних варіантів.

Як використовувати рекуператор повітря в ресторані?

Для припливно-витяжних системах вентиляції, які прийнято використовувати в закладах громадського харчування, вигідно купити рекуператор для бару з точки зору якості повітря і економії ресурсів. Компанія «Вентокс» пропонує широкий асортимент готової продукції, а також можливість замовити пристрій за індивідуальними параметрами.

На рекуператор для ресторану ціна цілком доступна. Його вартість окупається вже найближчим часом після початку використання. Пропонуємо розібратися, як працює прилад і в чому його вигода для галузі HORECA.

Головна відмінність даного обладнання від традиційних вентиляційних систем – можливість передавати теплову енергію від витяжного повітря до припливному. Це відбувається автоматично і заощаджує до 80% ресурсів на повторне нагрівання вуличного повітря. Таким чином, замовити рекуператор для кафе – вигідна інвестиція в майбутнє бізнесу.

Звичайно, установка рекуператора в закладі громадського харчування має свої особливості. Такий тип вентиляції вимагає грамотної установки і обслуговування, тільки тоді він буде служити надійно і довго. Отже, чим же купити рекуператор повітря для ресторану відрізняється від інших приміщень?

Зал для гостей нічим не відрізняється від офісу або житлової квартири, тому в ньому допускається встановлення будь-яких пристроїв. Чого не можна сказати про кухню, де повітря повне виділяється жиру та інших домішок. Тут допоможе купити рекуператор повітря для кафе пластинчастого або гліколевого типу.

Уповільнити засмічення пристрої жиром допоможе установка додаткового фільтру в рекуператорі. Міняти його потрібно часто і регулярно. Також слід контролювати співвідношення витяжного і припливного повітряних потоків: 1,5-2: 1 – оптимальне рішення. В такому випадку купити рекуператор повітря для бару стане вигідним і доцільним.

Як замовити рекуператор повітря для ресторану в Україні

Завдяки власному виробництву компанія «Вентокс» пропонує замовити рекуператори для ресторанів на найвигідніших умовах. Ми встановлюємо розумні розцінки, можемо виготовити систему під замовлення з урахуванням індивідуальних особливостей, забезпечуємо гарантійне обслуговування, доставляємо товар в усі регіони України.

Ви можете купити рекуператори для бару недорого онлайн або по телефону. Телефонуйте, щоб проконсультуватися і оформити заявку.

КУПИТИ

Інші статті