Рекуператор для школи

Навчальні заклади як місця постійного перебування дітей повинні бути оснащені всім необхідним для підтримання здоров'я і безпеки. Одна з важливих завдань, яке стоїть перед керівництвом школи - купити рекуператор для створення максимально комфортного мікроклімату.
рекуператор Ventoxx у класі школи

До різних шкільних приміщень пред’являються різні вимоги по повітрообміну і вентиляції. Так, якщо для класних кімнат нормою є 16 м³/год припливу свіжого повітря на людину, то в їдальні цей показник дорівнює 50 м³/год. А в лабораторному або комп’ютерному класі – 20 м³/год. Оптимальний температурний діапазон – 16-22°C, а вологість – 30-60%. Порушення показників істотно відбитися на стані здоров’я дітей, тому замовити рекуператор для школи – обов’язково умова для навчального закладу.

Недостатній повітрообмін призводить до зниження концентрації, уваги, а, отже, зниження успішності учнів. Можливе загострення алергічних реакцій, головні болі і непритомність від задухи, підвищення захворюваності в епідеміологічні періоди. Якісний рекуператор для школи – ціна підтримки здоров’я дітей, в той час як традиційне провітрювання приміщень за допомогою вікон виявляється зовсім не таким ефективним. Створення протягів не сприяє зміцненню здоров’я, а в зимовий період надходить холодне повітря також може спровокувати респіраторну інфекцію.

Особливості установки рекуператора в школі

Як же правильно облаштувати вентиляцію в навчальному закладі? Припливно-витяжна система – найкращий варіант. Для цього потрібно купити рекуператор повітря для школи, особливістю якого є одночасний рух припливного і витяжного повітря по різних каналах. Вбудований теплообмінник дозволяє забирати тепло від виходить потоку і передавати його входить, завдяки чому в приміщенні підтримується однакова температура.

Рішення купити рекуператор повітря для школи Ventoxx – це не тільки очищення повітря, а й суттєва економія на витрачання тепла. Тепле повітря не йде на вулицю, а зберігається в приміщенні, не створюючи необхідності прогрівати його заново.

Монтаж системи не складний, служить вона довго і надійно. Єдине, що необхідно для установки – визначити і погодити кількість обладнання, необхідне для конкретного навчального закладу.

Де замовити рекуператор повітря для школи?

Немає нічого простішого, ніж замовити рекуператор для школи в інтернет-магазині «Вентокс». Наша компанія займається не тільки продажем, а й виробництвом вентиляційних установок на території України. Вітчизняний виробник гарантує надійність, якість і довговічність обладнання, а також виготовлення за індивідуальним проектом.

Чому вигідно купити рекуператори повітря для школи у нас?

  • Висока якість і широкий асортимент продукції, виготовленої на основі нових розробок на сучасному обладнанні.
  • Найкраще співвідношення ціни та якості, відсутність посередницьких зборів, а, значить, мінімальна вартість.
  • Гарантійна підтримка та післягарантійне обслуговування пристроїв.
  • Більше 15 років досвіду в створенні і реалізації вентиляційної продукції.
  • Можна купити рекуператор повітря для школи недорого з доставкою по Україні.

КУПИТИ

Інші статті