Рекуператор для спортзалу

У закритому приміщенні, особливо такому як спортзал, дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, що виражається в наступних показниках: вологість - 30-50%, температура - 18-26°C, в залежності від сезону, кількість повітря в годину на одного відвідувача - 80 м³. Підтримувати дані показники допомагають рекуператори для спортзалу - ціна їх зовсім невисока, а користь від установки колосальна.
Монтаж рекуператора Ventoxx 350 в школьном спортзале

Відсутність системи вентиляції в залі призводить до появи задухи, що це загрожує нестачею кисню, головними болями, непритомністю. Якщо не купити рекуператор повітря для спортзалу, повітря в ньому швидко застоюється, що призводить до:

  • появи неприємних запахів;
  • зниженої активності спортсменів;
  • появи хвороботворних бактерій і мікробів;
  • утворенню цвілі, грибка через вологість;
  • підвищених витрат на енергію, опалення.

Правильна циркуляція повітря забезпечить оптимальний мікроклімат і комфортну атмосферу для клієнтів. Компанія «Вентокс» рекомендує купити рекуператор для спортзалу в Україні від виробника для установки припливно-витяжної вентиляції.

Переваги рекуператора для спортзалу

Спортивний зал – це одне з першочергових місць, куди потрібно встановити вентиляцію з рекуперацією або по-простому – поверненням тепла. Це недорого, практично і вигідно завдяки наступним факторам:

  • Прилад використовує тепло, що виділяється людиною під час тренування. Це приблизно 2500 кДж або 2,5 кВт. Для порівняння, за годину роботи кондиціонера або масляного обігрівача витрачається така ж кількість енергії. Таким чином, рішення замовити рекуператор для залу допоможе економити на обігріві тільки за рахунок самої фізичної активності відвідувачів.
  • викачка «брудного» повітря відбувається з одночасною подачею свіжого, але вже теплого повітря. Чим більше кисню в приміщенні, тим краще відчувають себе спортсмени і тим вище їх результати, а це пряма фінансова вигода для будь-якого спортклубу. Так що купити рекуператор повітря для спортзалу недорого – прекрасна інвестиція в успіх.
  • Видалення зайвої вологи, що виникає від інтенсивного фізичного навантаження. Потіння – природний процес організму, але без відведення виходить вологи приміщення незабаром ризикує перетворитися в розсадник цвілі з відвертим прілим запахом. Робота рекуператора полягає у відведенні не тільки вуглекислого повітря, але і зайвої вологи.
  • Круглогодичная робота, яка не залежить від погоди і сезону. Купити рекуператор для спортзалу від виробника і безпечно користуватися ним можна в сніг, дощ, мороз, туман, піщані бурі. На вході повітря ретельно фільтрується.

Як замовити рекуператор для спортзалу в онлайн-магазині «Вентокс»

Компанія-виробник вентиляційних систем «Вентокс» пропонує широкий асортимент рекуператорів для найрізноманітніших потреб. Можна замовити рекуператор для спортзалу в інтернет-магазині за доступною ціною. Заявки приймаються через Корзину і по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні, тому в будь-якому населеному пункті Ви можете встановити систему.

Для великих мереж пропонуємо купити рекуператор повітря для спортзалу оптом, скориставшись спеціальною пропозицією.

КУПИТИ

Інші статті