Рекуператори – тренд чи необхідність?!

Всі пам'ятають, як років 20 тому ми на зиму прокладали поролон між віконними рамами, щоб морозне повітря не заходило всередину? Старі дерев'яні вікна мали мікрощілини, із-за яких і проводилася така процедура. Але позитивний момент теж був: мікрощілини - це провітрювання, своєрідна вентиляція.
рекуператор - тренд или необходимость

Сучасні вікна-склопакети зробили наші квартири і будинки герметичними. Простіше кажучи, ми стали жити в бетонних непровітрюваних коробках. Як наслідок – недолік повітрообміну призводить до погіршення якості повітря, зниження концентрації та уваги людей, виникнення головного болю і проблем з диханням, а також підвищеної вологості і утворення грибка на стінах.

Рішенням цих проблем стали рекуператори, точніше – автоматична вентиляція з рекуперацією тепла!

Вентиляція з рекуперацією Ventoxx – це:

 • автоматичне провітрювання при зачинених вікнах за відсутності мешканців;
 • збереження теплової енергії та економія витрат на опалення;
 • низьке енергоспоживання в режимі постійної експлуатації;
 • автоматичне фільтрування повітря, яке надходить до житла;
 • практично безшумна робота рекуператорів за рахунок шумопоглинання;
 • невеликі габарити і простота при монтажу;
 • інтуїтивно-зрозуміле управління вентиляцією;
 • доступність і швидкість установки (всього за 2 години).

Сучасна квартира – це фортеця з порушеною циркуляцією повітря. Металеві двері та пластикові вікна забезпечили нам захист від протягів і грабіжників, але повністю позбавили так необхідного свіжого повітря. Відсутність правильної системи вентиляції призводить до підвищеного утворення пилу, появи хвороботворних бактерій і як наслідок – позначається на самопочутті і працездатності. Недарма однією з головних рекомендацій для здоров’я є провітрювання приміщення.

Якщо раніше в якості головного джерела свіжого повітря використовувалося вікно, то сьогодні встановлюють рекуператори – пристрої, які забезпечують одночасно повітрообмін і комфортну температуру.

Специфіка роботи рекуператора

Провітрювати приміщення дуже просто – для цього достатньо лише відкрити вікно. Однак у зимовий час повітря надходить занадто холодним, а в літній – гарячим і палючим. Рекуператори повітря (купити можна в будинок, квартиру, офіс) забезпечать приміщення оптимальним мікрокліматом: теплим повітрям взимку і прохолодним – в літній час.

Ще однією важливою позитивною властивістю приладу є скорочення тепловтрат. Постійна циркуляція сприяє виведенню «брудного» повітря назовні і притоку всередину свіжого. Завдяки своїй конструкції пристрій дозволяє зберегти в приміщенні 2/3 тепла, що минає з «брудним» повітрям. Тому на обігрів холодного вуличного потоку витрачається набагато менше енергії. Це спонукає купити рекуператор в Україні всіх, хто хоче заощадити і вдихати чисте повітря навіть в межах своєї фортеці-квартири.

Якщо вентиляційна система в будинку залишає бажати кращого, купити рекуператор для вентиляції – першочергове завдання. Особливо це стосується старих будівель, де проблеми з циркуляцією повітря найбільш актуальні. Також установка приладу необхідна тим, хто рідко буває вдома в силу зайнятості. Система не вимагає контролю, вона повністю автоматизована. Таким чином, коли б господар не завітав додому, його завжди чекатиме комфортна температура і свіже повітря.

Як вибрати рекуператор

Перш ніж купити рекуператор повітря в Харкові, потрібно уважно вивчити його параметри і можливості. При виборі особливу увагу звертають на такі моменти:

 • площа оброблюваного приміщення;
 • коефіцієнт рекуперації;
 • рівень продуктивності;
 • рівень шуму.

В онлайн-магазині компанії «Вентокс» представлені найрізноманітніші моделі рекуператорів, здатних подарувати Вам комфортне існування в межах власної квартири. Вони відрізняються різними режимами роботи, матеріалом теплообмінника, наявності додаткових опцій. Якщо хочете купити рекуператор повітря недорого, найпростіший варіант стане прекрасним вибором, а ціна рекуператора, розрахунок вартості допоможе з цим вибором.

Замовити рекуператор повітря «Вентокс»

Уже 10 років наша компанія займається виробництвом децентралізованих вентиляційних систем. За цей час ми представили на ринку сотні різноманітних моделей, покликаних зробити Ваше життя комфортнішим, приємнішим і затишнішим. Пропонуємо замовити рекуператор в інтернет-магазині, скориставшись допомогою консультанта.

Доставка продукції здійснюється по всій Україні. Подбайте про чистоту повітря, яким Ви дихаєте, придбайте якісні і надійні рекуператори повітря, ціна яких від виробника сподобається кожному!

Інші статті