Свіже повітря – запорука здоров’я людини і гарантія відсутності плісняви

Оскільки 80% доби ми проводимо в закритих приміщеннях - то маємо піклуватися про якість повітря, яким дихаємо.
рекуператор - запорука свіжого повітря

Шкідливі речовини можуть потрапити в органи дихання з різних джерел – з вулиці, вбиральні, від домашніх тварин тощо. З кухні, ванної кімнати і вбиральні треба постійно виводити вологу і неприємні запахи для запобігання небажаного росту цвілі. Але пам’ятаймо: волога збирається в усіх житлових приміщеннях, а це декілька літрів конденсату на день. Комфортний людині мікроклімат передбачає щоденне провітрювання.

Напевно, вам знайоме неприємне відчуття протягу біля вікон старих будинків. Причина: мікрощилини в конструкції, які допускалися при тодішніх стандартах будівництва. Така вимушена “природна вентиляція” призводила до значних витрат на опалення. Нові герметичні енергоощадні будівлі зберігають тепло і економлять енергію на опалення, однак саме в них важливо активно, але розумно, вентилювати приміщення для підтримки на належному рівні якості повітря, яке зберігає здоров’я його мешканців і запобігає виникненню дефектів будівлі.

Енергозберігаюча припливно-витяжна вентиляція Ventoxx – надійне рішення проблеми виводу вологи з приміщень, їх вентиляції і попередження (або усунення) плісняви на стінах і конденсату на вікнах.

Девіз “Вентокс” – свіже повітря й енергозбереження у кожен дім!

Отримати консультацію з питань вентиляції повітря, купити рекуператор можна за безкоштовним телефоном: 0(800)214-056.

Інші статті