Вентиляція Ventoxx – і провітрювання, і рекуперація

За яким принципом працюють рекуператори Ventoxx? Чому їм бажано працювати в парі?

Вентиляція за допомогою систем Ventoxx відбувається за принципом наскрізного провітрювання. Тобто один рекуператор Ventoxx подає, фільтрує і нагріває свіже повітря, в той час як інший вентиляційний прилад паралельно виводить відпрацьоване повітря назовні. Тому ми рекомендуємо попарну експлуатацію рекуператорів – один на приплив повітря, інший – на витяжку.

У режимі витяжної вентиляції тепле відпрацьоване повітря відкачується з приміщення, а керамічний накопичувач всередині кожного вентиляційного приладу нагрівається теплом відпрацьованого повітря. У режимі припливної вентиляції відбувається подача свіжого повітря ззовні, його нагрівання за допомогою тепла, акумульованого в керамічному накопичувачі, і подача свіжого і нагрітого повітря в приміщення.

Ступінь рекуперації (збереження тепла) вентиляційних установок Ventoxx сягає 86-91%.

Влітку вентиляційна система Ventoxx може функціонувати як “пасивний охолоджувач”, тобто в режимі “вентиляція без рекуперації тепла” вночі виконується охолодження зон припливного повітря. А вдень режим “вентиляція з рекуперацією тепла” запобігає нагріванню внутрішніх приміщень.

“Вентокс” – свіже повітря й енергозбереження у кожен дім!
Залишились питання про рекуперацію і вентиляцію?
Звертайтеся за консультацією за безкоштовним телефоном: 0 (800) 214-056.

Інші статті