Ви все ще провітрюєте? Тоді ми йдемо до вас… з рекуператором

Ми підготували для вас 6 причин чому рекуператор – це не тільки вигода в економії енергії, а й користь від належного рівня повітрообміну. Дивіться самі...
провітрювання вікнами чи рекуператор?
Вентиляція відчиненими вікнами Вентиляція рекуператором
Замала тривалість провітрювання – люди зазвичай провітрюють не повністю відкритими вікнами і недостатньо часу (10-15 хвилин), тому необхідного для здоров’я повітрообміну не відбувається. Рекуператор замінює брудне повітря на чисте постійно, технічні дані рекуператорів показують, скільки повітря за який час замінюється у приміщенні.
У приміщення попадає пил, бруд, комахи. Рекуператор фільтрує повітря.
Усе тепло виходить з приміщення. При провітрюванні рекуператором до 91% тепла зберігається у приміщенні.
У холодну пору року після провітрювання вікнами потрібен час для того, щоб житло/офіс знову нагрілись. Для додаткового нагріву приміщень потрібно витратити гроші на паливо чи електрику. При провітрюванні рекуператором витрачається 2,5 Вт/год електропотужності. Жоден пристрій для донагріву приміщення не споживає так мало енергії або не коштує так мало.
Провітрювання вікнами має контролювати людина, а за відсутності мешканців у домі/квартирі вентиляція не відбувається. Рекуператор безпечно провітрює помешкання навіть за відсутності людей.

 

“Вентокс” – свіже повітря й енергозбереження у кожен дім!

Отримати консультацію і купити рекуператор можна за безкоштовним телефоном: 0 (800) 214-056.

Інші статті