Як правильно вибрати рекуператор

Герметичність сучасних будівель передбачає наявність в них систем вентиляції. Якщо в промислових будівлях вентиляція планується ще на етапі будівництва – то господарі житлових будинків цим питанням займаються самостійно.
как выбрать рекуператор

Мешканці по-різному влаштовують в квартирах вентиляцію: одні провітрюють відкритими вікнами, інші користуються провітрювачами, більш обізнані використовують рекуператори. Кількість виробників цих вентиляційних приладів досить велика, тому щоб допомогти клієнту вибрати рекуператор, покажемо основні проблеми, які він має вирішувати.

1. Позбавлення від цвілі. Грибок зазвичай утворюється в місцях з підвищеною вологістю і слабкою циркуляцією повітря, де у людей можуть розвинутися хвороби дихальних шляхів і алергії.

2. Очищення повітря від пилу, бруду і запахів. Провітрюючи відкритим вікном, у приміщення залітають мікрочастинки бруду з вулиці. В результаті на меблях, побутовій техніці і на підлозі – пил, що викликає алергію.

3. Відсутність протягів. Погодьтеся, у багатьох із-за цього явища виникала застуда, особливо у дітей.

4. Поглинання шуму вулиці. Автомобілі, голоси людей, гучна музика, звуки будівельної техніки – все це все дратує і заважає зосередитися на роботі і навчанні вдень, а для сну – вночі. У задушливому приміщенні повітря часто сперте і з великою концентрацією вуглекислоти – в цих умовах наш мозок не отримує потрібного кисню, і вранці людина відчуває себе слабкою і невиспаною.

5. Енергоспоживання. Відкриваючи вікна взимку, ми втрачаємо тепло приміщення, а це пов’язане з підвищенням витрат на опалення, тому цей варіант забезпечення кімнати свіжим повітрям не годиться. Рекуператор з потужністю всього 5 Вт зовсім невідчутно позначиться на оплаті електроенергії. Влітку ж, коли спеку в будинок пускати не хочеться, рекуператор впустить свіже повітря, охолодивши його до кімнатної температури.

Таким чином, вигода від рекуператора очевидна. Це і свіже повітря цілодобово, і енергозбереження.

Залишилися питання? Телефонуйте за безкоштовним номером 0 (800) 214-056.
Проконсультуємо з питань вентиляції, допоможемо купити рекуператор.

Інші статті