Вентокс успішно працює з забудовниками

Компанія Вентокс успішно реалізувала проект з компанією-забудовником з Тернополя.
будинок з рекуператорами Ventoxx у Тернополі

Компанія Вентокс цінує всіх своїх клієнтів, і працює не тільки з кінцевим споживачем, який купує рекуператор для квартир, а й із численними компаніями-забудовниками, які теж піклуються про автоматичну енергозберігаючу вентиляцію вже на етапі будівництва. До Вашої уваги – фотогалерея нового багатоквартирного житлового будинку від тернопільського забудовника.

Тернопільський забудовник облаштував багатоквартирний будинок системами енергозберігаючої вентиляції Ventoxx.

Ще на етапі будівництва “коробки” будинку в стінах були заплановані вентиляційні отвори для майбутніх рекуператорів, що дало чималу економію, адже висвердлювати отвір алмазним буром у вже побудованій цегляній стіні коштувало б в десятки разів дорожче.
планування в стіні вентиляційних каналів для майбутніх рекуператорів планування в стіні вентиляційних каналів для майбутніх рекуператорів

Покроково встановлення рекуператорів відбувається так: спочатку вставляються вентиляційні канали, зовнішні кришки і заглушки…
встановлення вентиляційних каналів для рекуператорів монтаж рекуператора

Потім монтуються теплообмінники з електронікою та вентиляторами, внутрішні кришки, анемостати та управління.
електроніка рекуператора рекуператор встановлено

Останній етап: підключення до рекуператора Ventoxx Comfort керування Twist, яке “ховається” в стіну під штукатурку, щоб естетитчно вписатися у будь-який інтер’єр.
встановлення керування рекуператором встановлення керування рекуператорами

Нові мешканці такого будинку одразу відчують переваги децентралізованої вентиляції – увімкнути прилад можна коли завгодно і в якій завгодно кімнаті, ощадлива потужність роботи рекуператора у 5 Вт не відобразиться у платіжках за електрику, швидкість припливу свіжого повітря (максимальна 100 м³/год) і безшумність роботи (41 dB максимум) приємно вражають.

Девіз Вентокс: “Свіже повітря і енергозбереження у кожен дім!”

Радо відповімо на всі питання стосовно вентиляції. З питань співробітництва телефонуйте: +38 (057) 744-19-57.

Компанія “Вентокс” дякує своєму офіційному представнику в м. Тернопіль Миколі Кожушку +38 (096) 799-42-46 за сприяння у реалізації проекту.

Інші статті